Tabela i terminarz IV liga

IV liga – sezon 2017/2018

LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-Ostatnie 5 meczów
1Radunia Stężyca93300817ZZZ
2Pogoń Lębork93300615ZZZ
3Orkan Rumia73210606RZZ
4Stolem Gniewino73210945ZZR
5GOSRiT Luzino632011055PZZ
6Jaguar Gdańsk632011055ZPZ
7Gryf Słupsk62200642ZZ
8Cartusia Kartuzy4311157-2ZPR
9Grom Nowy Staw331021091PPZ
10Gedania Gdańsk33102911-2ZPP
11kaszubia Kościerzyna3310235-2PZP
12Powiśle Dzierzgoń3310226-4PZP
13Anioły Garczegorze2302167-1RRP
14GKS Kolbudy2302124-2RPR
15Arka II Gdynia2302158-3PRR
16Start Miastko1201148-4RP
17Drutex-Bytovia II0300326-4PPP
18Sokół Wyczechy03003315-12PPP
1 KOLEJKA
05.08.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Drutex-Bytovia II3 - 2
05.08.2017 r.16:00Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino0 - 1
05.08.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk1 - 4
05.08.2017 r.17:00Arka II Gdynia - Pogoń Lębork0 - 3
05.08.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Orkan Rumia0 - 0
05.08.2017 r.17:00Gryf Słupsk - GOSRiT Luzino1 - 0
05.08.2017 r.17:00Jaguar Gdańsk - Sokół Wyczechy8 - 1
05.08.2017 r.17:00Start Miastko - Anioły Garczegorze4 - 4
06.08.2017 r.15:00Radunia Stężyca - kaszubia Kościerzyna3 - 1
2 KOLEJKA
12.08.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Radunia Stężyca0 - 3
12.08.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - GOSRiT Luzino2 - 4
12.08.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy2 - 0
12.08.2017 r.16:00Orkan Rumia - Jaguar Gdańsk4 - 0
12.08.2017 r.16:10Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia1 - 1
12.08.2017 r.17:00Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw5 - 4
12.08.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Powiśle Dzierzgoń0 - 1
12.08.2017 r.18:00Stolem Gniewino - Start Miastko4 - 0
13.08.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Pogoń Lębork0 - 1
3 KOLEJKA
15.08.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Stolem Gniewino4 - 4
15.08.2017 r.14:00Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk6 - 3
15.08.2017 r.14:00Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia0 - 2
15.08.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Drutex-Bytovia II2 - 0
15.08.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Sokół Wyczechy6 - 2
15.08.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Cartusia Kartuzy2 - 2
15.08.2017 r.17:00Jaguar Gdańsk - kaszubia Kościerzyna2 - 0
15.08.2017 r.17:00Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze2 - 1
15.08.2017 r.17:30Start Miastko - Gryf Słupsk -
4 KOLEJKA
19.08.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk -
19.08.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Start Miastko -
19.08.2017 r.11:00Sokół Wyczechy - Grom Nowy Staw -
19.08.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń -
19.08.2017 r.15:00Radunia Stężyca - GKS Kolbudy -
19.08.2017 r.16:00Orkan Rumia - GOSRiT Luzino -
19.08.2017 r.17:00Gryf Słupsk - Arka II Gdynia -
19.08.2017 r.17:00Stolem Gniewino - Pogoń Lębork -
20.08.2017 r.15:00Drutex-Bytovia II - Anioły Garczegorze -
5 KOLEJKA
26.08.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk -
26.08.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino -
26.08.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - kaszubia Kościerzyna -
26.08.2017 r.16:00Grom Nowy Staw - Orkan Rumia -
26.08.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Cartusia Kartuzy -
26.08.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Drutex-Bytovia II -
26.08.2017 r.17:00Jaguar Gdańsk - Radunia Stężyca -
26.08.2017 r.17:00Pogoń Lębork - Gryf Słupsk -
26.08.2017 r.17:00Start Miastko - Sokół Wyczechy -
6 KOLEJKA
02.09.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork -
02.09.2017 r.11:00Orkan Rumia - Start Miastko -
02.09.2017 r.15:00Sokół Wyczechy - Arka II Gdynia -
02.09.2017 r.16:00kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw -
02.09.2017 r.17:00Cartusia Kartuzy - GOSRiT Luzino -
02.09.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk -
02.09.2017 r.17:00Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze -
02.09.2017 r.17:00Radunia Stężyca - Powiśle Dzierzgoń -
03.09.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Stolem Gniewino -
7 KOLEJKA
09.09.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Orkan Rumia -
09.09.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk -
09.09.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Radunia Stężyca -
09.09.2017 r.16:00Grom Nowy Staw - Cartusia Kartuzy -
09.09.2017 r.16:00Jaguar Gdańsk - Drutex-Bytovia II -
09.09.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy -
09.09.2017 r.17:00Pogoń Lębork - Sokół Wyczechy -
09.09.2017 r.17:00Start Miastko - kaszubia Kościerzyna -
09.09.2017 r.17:00Stolem Gniewino - Gryf Słupsk -
8 KOLEJKA
16.09.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Start Miastko -
16.09.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino -
16.09.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia -
16.09.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Grom Nowy Staw -
16.09.2017 r.16:00Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń -
16.09.2017 r.16:00Orkan Rumia - Pogoń Lębork -
16.09.2017 r.17:00GKS Kolbudy - GOSRiT Luzino -
16.09.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Anioły Garczegorze -
17.09.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Gryf Słupsk -
9 KOLEJKA
23.09.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy -
23.09.2017 r.14:00Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk -
23.09.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Orkan Rumia -
23.09.2017 r.15:00Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy -
23.09.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Jaguar Gdańsk -
23.09.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - Drutex-Bytovia II -
23.09.2017 r.16:30Pogoń Lębork - kaszubia Kościerzyna -
23.09.2017 r.17:00Start Miastko - Radunia Stężyca -
23.09.2017 r.17:00Stolem Gniewino - Sokół Wyczechy -
10 KOLEJKA
30.09.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Pogoń Lębork -
30.09.2017 r.15:00kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze -
30.09.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Arka II Gdynia -
30.09.2017 r.16:00Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw -
30.09.2017 r.16:00Orkan Rumia - Stolem Gniewino -
30.09.2017 r.16:00Powiśle Dzierzgoń - GOSRiT Luzino -
30.09.2017 r.17:00GKS Kolbudy - Start Miastko -
30.09.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Gryf Słupsk -
01.10.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Gedania Gdańsk -
11 KOLEJKA
07.10.2017 r.11:00Arka II Gdynia - GKS Kolbudy -
07.10.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Sokół Wyczechy -
07.10.2017 r.14:00Gryf Słupsk - Orkan Rumia -
07.10.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Cartusia Kartuzy -
07.10.2017 r.15:00Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń -
07.10.2017 r.15:00Start Miastko - Jaguar Gdańsk -
07.10.2017 r.16:00GOSRiT Luzino - Drutex-Bytovia II -
07.10.2017 r.16:00Pogoń Lębork - Radunia Stężyca -
07.10.2017 r.16:00Stolem Gniewino - kaszubia Kościerzyna -
12 KOLEJKA
14.10.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Stolem Gniewino -
14.10.2017 r.13:00kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk -
14.10.2017 r.14:00Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia -
14.10.2017 r.15:00GKS Kolbudy - Pogoń Lębork -
14.10.2017 r.15:00GOSRiT Luzino - Grom Nowy Staw -
14.10.2017 r.15:00Orkan Rumia - Gedania Gdańsk -
14.10.2017 r.15:00Powiśle Dzierzgoń - Start Miastko -
14.10.2017 r.15:00Radunia Stężyca - Anioły Garczegorze -
15.10.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Sokół Wyczechy -
13 KOLEJKA
21.10.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń -
21.10.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - kaszubia Kościerzyna -
21.10.2017 r.14:00Grom Nowy Staw - Drutex-Bytovia II -
21.10.2017 r.14:00Gryf Słupsk - Cartusia Kartuzy -
21.10.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy -
21.10.2017 r.15:00Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk -
21.10.2017 r.15:00Start Miastko - GOSRiT Luzino -
21.10.2017 r.16:00Stolem Gniewino - Radunia Stężyca -
21.10.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Orkan Rumia -
14 KOLEJKA
30.11.-1 r.00:00Grom Nowy Staw - Start Miastko -
28.10.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk -
28.10.2017 r.13:00kaszubia Kościerzyna - Sokół Wyczechy -
28.10.2017 r.14:00GOSRiT Luzino - Arka II Gdynia -
28.10.2017 r.14:00Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze -
28.10.2017 r.14:00Radunia Stężyca - Gryf Słupsk -
28.10.2017 r.15:00GKS Kolbudy - Stolem Gniewino -
28.10.2017 r.15:00Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork -
29.10.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - Orkan Rumia -
15 KOLEJKA
04.11.2017 r.13:00Gryf Słupsk - GKS Kolbudy -
04.11.2017 r.13:00Pogoń Lębork - GOSRiT Luzino -
04.11.2017 r.13:00Start Miastko - Drutex-Bytovia II -
04.11.2017 r.13:00Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk -
04.11.2017 r.14:10Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń -
05.11.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca -
05.11.2017 r.12:00Orkan Rumia - kaszubia Kościerzyna -
05.11.2017 r.17:00Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw -
05.11.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy -
16 KOLEJKA
11.11.2017 r.11:00Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia -
11.11.2017 r.13:00GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze -
11.11.2017 r.13:00Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork -
11.11.2017 r.13:00Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk -
11.11.2017 r.13:00Radunia Stężyca - Sokół Wyczechy -
11.11.2017 r.14:00GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk -
11.11.2017 r.14:00Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino -
11.11.2017 r.14:00Start Miastko - Arka II Gdynia -
12.11.2017 r.11:00Drutex-Bytovia II - kaszubia Kościerzyna -
17 KOLEJKA
18.11.2017 r.13:00Pogoń Lębork - Start Miastko -
19.11.2017 r.11:00Arka II Gdynia - Drutex-Bytovia II -
19.11.2017 r.11:00Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk -
19.11.2017 r.12:00kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy -
19.11.2017 r.13:00Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń -
19.11.2017 r.13:00Stolem Gniewino - GOSRiT Luzino -
19.11.2017 r.13:10Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw -
19.11.2017 r.17:00Orkan Rumia - Radunia Stężyca -
19.11.2017 r.17:00Sokół Wyczechy - GKS Kolbudy -
TAGI:

Dom
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Jaguar Gdańsk622001019
2Radunia Stężyca62200514
3Gryf Słupsk62200642
4GOSRiT Luzino31100624
5Stolem Gniewino31100404
6Orkan Rumia31100404
7Grom Nowy Staw32101642
8kaszubia Kościerzyna31100202
9Pogoń Lębork31100211
10Cartusia Kartuzy3210135-2
11GKS Kolbudy22020220
12Anioły Garczegorze11010110
13Start Miastko11010440
14Arka II Gdynia1201147-3
15Sokół Wyczechy0100101-1
16Drutex-Bytovia II0100101-1
17Gedania Gdańsk0100124-2
18Powiśle Dzierzgoń0200216-5
Wyjazd
LpDrużynaPktMZRPStrz.Stra.+/-
1Pogoń Lębork62200404
2Orkan Rumia42110202
3Stolem Gniewino42110541
4Radunia Stężyca31100303
5Powiśle Dzierzgoń31100101
6GOSRiT Luzino32101431
7Gedania Gdańsk32101770
8Cartusia Kartuzy11010220
9Arka II Gdynia11010110
10Anioły Garczegorze1201156-1
11Gryf Słupsk00000000
12Grom Nowy Staw0100145-1
13GKS Kolbudy0100102-2
14Drutex-Bytovia II0200225-3
15Start Miastko0100104-4
16Jaguar Gdańsk0100104-4
17kaszubia Kościerzyna0200215-4
18Sokół Wyczechy02002314-11